Netcom Bilgisayar A.Ş.

Netcom Bilgisayar A.Ş. 1986 yılından beri, 32 yıldır bilgisayar sektöründe günün taleplerine göre değişik hizmetler vererek ve günümüzde şimdiki kurumsal yapısını oluşturmuştur.
Kayseri’de hizmet sektörüne başlayan firma 1996 da KAYNET adı altında Internet Servis Sağlayıcı olarak çalışmaya başlamış uzun yıllar, dial-up, uzak bağlantı ve kurumsal internet satışı yapmıştır. Farklı alanlarda hizmet veren departmanlarını ayırarak, Bu günkü kurumsal konumuna ulaşmıştır.
Günümüzde NETCOM Bilgisayar gelişmiş katma değerli ürünlerle beraber müşterilerine çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Netcom Personelinin teknik kadrosu sertifikalı uzmanlardan oluşmaktadır.

NETCOM’un Sunduğu Hizmetlerden Bazıları:

• Server Storage Sanallaştırma Çözümleri
• Network Güvenliği Firewall ve UTM Çözümleri
• IP Telefon Sistemleri ve Kablosuz IP Telefon Uygulamaları
• Geniş Alan Ağı ve Yerel Alan Ağ Çözümleri
• Kablosuz İletişim Çözümleri
• Sistem Güvenliği Çözümleri
• Endüstriyel Ağ Çözümleri

Netcom Bilgisayar A.Ş.'nin Misyonu: İlkeleri, hedefleri, politikaları, stratejileri olmak ve geliştirmek, dürüst, güvenilir, devamlı ve adaletli olmaktır. Zor gün dostu olup, sözlere sadakat gösterip, insanlara ve çalışanlara değer vermek ve saygı duymaktır. Helal yoldan karlı ve çok kazanç için mücadele etmek, gururlu fakat mütevazı, mağrur fakat sevecen olmaktır. Abartısız zarafet içinde bulunmak, yenilikçi olmak, bilgiye önem vererek, kendimize has tarz geliştirerek, taklitçi değil üretken olup aktif girişimcilik içinde bulunmaktır. Birlikte çalıştığımız kişileri düşüncelerinden dolayı cezalandırmamak ve kılık kıyafetine müdahil olmayarak, suç ve kusurları tespit edilene kadar çalışanları cezalandırmamaktır. Olumsuzlukları görerek tartışmak fakat iyimser bakmayı da bilmektir. Rakiplerin ve diğerlerinin peşine takılmadan, her zaman belirleyici olmak Netcom Bilgisayar A.Ş.'nin misyonudur.

Netcom Bilgisayar A.Ş.’nin Vizyonu: Sunduğumuz mal ve hizmetlerle bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlayarak ülkemizin daha çok gelişmesine, toplum refahının yükselmesine, fakirliğin azalmasına, halkın yaşam standartlarının yükselmesine bir nebze de olsa katkımızın bulunması Netcom Bilgisayar A.Ş.'nin görevleri arasındadır. Daha iyi yaşanabilir, insana değer verilen, adaletli, gelişmiş bir ülke, şirketimizin de vizyonudur. Gerekli mal ve hizmetleri mümkün olan en düşük maliyetlerle temin etmek ve satmak suretiyle topluma hizmet etmek şirketimizin vizyonudur.

Bu bağlamda;
Netcom Bilgisayar A.Ş. Kayseri merkezli bir firma olarak 1986’dan beri bilişim sektöründe faaliyet göstermekte olup şuan;
-Sunucu Sistemleri
-Veri Depolama Sistemleri (Storage)
-Sunucu ve Masaüstü Sanallaştırma Sistemleri
-Network Güvenliği ve LOG Sitemleri
-IP Telefon Sistemleri
-Yönetilebilir Kablosuz Network Sistemleri,
-Lokal ve Geniş Alan Network Sistemleri (LAN ve WAN)
konularında profesyonel seviyede hizmet vermektedir.

 

 

www.netcom.com.tr